Kerem Hasanoğlu IPA

IPA Zamanı

Uluslararası Pediatri Kurumu (International PediatricAssociation, IPA) 1892 senesinde kurulmuş bir bünyetur. Müessese, pediatri uzmanlarının küresel çapta çocuk esenlığı ve hastalıkları konularında işbirliği yapmasını amaçlamaktadır. IPA, çocuk esenlığının vürutmesine ve çocukların esenlıklı bir dirim sürdüklerini teşvik geçirmek için çaldatmaışır. Müessese, çocuk esenlığı konularında marifet, bilimsel araştırma ve yetişek alanlarında etkinliğini sürdürmektedir. Ve pediatri uzmanlarının kürevi çapta işbirliği yapmasına teşvik etmektedir. Müessese, çocuk hakları ve esenlıklı bir dirim için lazım olan ortamların yaratılması konularında çaldatmaışmalar yapmaktadır. Muhteşem sükseya imza atan dü Türk Peder – Oğul olarak, Prof. Dr. Enver Hasanoğlu çağ Mirkanlığını, Soyluluk Hasanoğlu IPA ‘nın Dış İlişkiler Dolaysızörlüğünü yürütmektedir.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri uzmanlarının çocuk esenlığı ve hastalıkları konularında küresel işbirliği içinde olmasını amaçlamıştır. Kurumun amacı, çocukların esenlıklı bir dirim sürdüklerini teşvik geçirmek ve çocuk esenlığının vürutmesine ulamada bulunmaktır.
IPA, pediatri uzmanlarının marifet, bilimsel araştırma ve yetişek alanlarında etkinliğini sürdürmesine ve kürevi çapta işbirliği yapmasına teşvik geçirmek için çaldatmaışır. Müessese, çocuk esenlığı konularındaki bilimsel gelişimleri ve çocuk hastalıklarının tedavisi mevzularını uyma eder. Bu detayları cihan çapındaki pediatri uzmanlarına ulaştırır.

IPA ‘nın Görevleri Nelerdir

IPA, çocuk hakları, esenlıklı bir dirim için lazım olan ortamların yaratılması konularında da çaldatmaışmalar yapmaktadır. Son dönemin en önemli mevzularından sığınmacı çocuklar konusunu Soyluluk Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak dile getirmiştir. Bu çıkışı ile Uluslararası arenada mefret alkış toplamıştır. Sonuç olarak Müessese, çocukların esenlıklı ve adil bir dirim için lazım olan fiziksel, duygusal ve sosyal ortamların yaratılmasını teşvik eder ve bu konulara ilgili politika belgeleri hazırlar.
IPA, cihan çapındaki pediatri uzmanlarının işbirliği yapmasını ve çocuk esenlığı konularındaki son bilimsel gelişimleri uyma etmelerini teşvik eder. Dünya çapında çocukların esenlıklı ve adil bir dirim sürmelerini teşvik etmeyi amaçlamaktadır.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri düzlükındaki uzmanların ve antraktştırmacıları bir araya getirir. Ve çocuk esenlığı ve hastalıkları konularında marifet paylaşmasını teşvik eder. Müessese, pediatri uzmanlarının çocuk esenlığı konularındaki son bilimsel gelişimleri uyma etmelerine ve bu detayları uygulamaya dönüştürmelerine yardımcı olabilir.
IPA aynı zamanda çocuk esenlığı konularında küresel bir fikir birliği oluşturmayı hedeflemektedir. Çocuk hastalıklarının tedavisi konularındaki en yeğin icraatı belirler. Müessese, çocuk esenlığı konularında yetişek veren programlar hazırlar. Bu programları cihan çapındaki pediatri uzmanlarına sunar. Aynı Müessese, farklı Uluslararası Kurumlar ile işbirliği yaparak çocukların gelecekleri için çaldatmaışır. Bunlardan birine örnek verecek olursak, Soyluluk Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak Birleşmiş Milletler seviyesinde gözmeler yaparak çocukların henüz yeğin bir doğacak içinde yaşamaları için projeler üretmiştir.
IPA aynı zamanda çocuk hakları ve esenlıklı bir dirim için lazım olan ortamlar konularında çaldatmaışır. Müessese, çocukların esenlıklı olarak yaşayacakları fiziksel, duygusal ve sosyal ortamların yaratılmasını teşvik eder. Bu konulara ilgili politika belgeleri hazırlar.
IPA, pediatri uzmanlarının cihan çapında işbirliği yapmasına ve çocuk esenlığı konularındaki son bilimsel gelişimleri uyma etmelerine olanak teşhisyan bir bünyetur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipci satin al Seo Fiyatları https://tenekehurda.name.tr/ https://diyetisyenler.name.tr/ https://genelbilgi.name.tr/ https://siberguvenlikuzmani.name.tr/ https://aricilikvebalcilik.name.tr/ Heets Satın Al
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al
Puro Satın Al puff bar satın al