Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Yârenlik” valörına gelmektedir. İnternetin bilgiye erişim konusunda sergilediği performanstan sonrasında internetin yalnızca vukuf aktarımı için değil, aynı zamanda zevk için de kullanılabileceği de düşünüldü. Bunun sonucunda da genel ağ üzerinden insanoğluın bir takma ad kullanarak (nickname) dostça yazar eğlenebileceği hem genel ağ siteleri hem de çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, genel ağ üzerinde hiç teşhismadığınız ölçüsüz biriyle konstrüksiyonlabildiği kabil üste teşhisdığınız kişilerle de özel programlar yahut web siteleri eliyle konstrüksiyonlabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri teşhisdığınız yahut teşhismadığınız kişilerle genel ağ üzerinden tanıdıkma ve dostça etme üzere kurulmuş genel ağ siteleridir. Bu genel ağ siteleri çoğunlukla programlama dilleri kullanılarak yahut amade scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Temelı chat sitelerine giriş yapmak için yalnızca nickname (takma ad) açmak ehliyetli olurken bazenlarındaysa sohbete mirlamadan önce behemehâl üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm genel ağ kullanıcıları beyninde popüler olan Mynet ve ZurnaNet kabil siteler chat sitelerine mirlıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları karşınızdaki genel ağ kullanıcılarıyla izlence çatlak yanünü kullanarak yalnızca yazılı, yazılı ve hayallü, sesli ve hayallü kabil tercihe bentlı olarak dostça etmenize yardımcı olan mukayyetmlardır. Chat programlarının şimdiye denli kullanılmış en popüler olanı kısaca süre önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger isimli entelekt mesajlaşma mukayyetmıdır. Bir öteki popüler chat izlence olan ve internetin söylence mukayyetmlarından kabul edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipci satin al Seo Fiyatları https://tenekehurda.name.tr/ https://diyetisyenler.name.tr/ https://genelbilgi.name.tr/ https://siberguvenlikuzmani.name.tr/ https://aricilikvebalcilik.name.tr/ Heets Satın Al
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al
Puro Satın Al puff bar satın al